Peršokti prie turinio


Pranešimas: Bendros Taisyklės


Parašė Stebėtojas


Stebėtojas

    Adminas

  • Administrators
  • 3.124 Pranešimai:
  • LocationKaunas
1. Tinkamas temos pavadinimas
Pradėdami naują diskusiją, visų pirmą sugalvokite jai tinkamą pavadinimą. Taip kitiems lankytojams bus daug lengviau susirasti reikiamą informaciją, o Jūs greičiau gausite atsakymus į rūpimus klausimus. Visiškai netinkami temų pavadinimai yra Padėkite, Help, Ar žinot kas nors ? ar Temos diskusijoje patalpinta tik internetine nuoroda,
Temos autorius, pavadinęs naują diskusiją nesilaikant šio taisyklių punkto reikalavimo yra baudžiamas įspėjimu, o jo pradėta diskusija yra uždaroma/trinama/perkelema/pervadinama.
2. Draudžiama skleisti informaciją šmeižiančią, įžeidžiačią žmogų/kolega/kita forumą, žeminančią jo garbę ir orumą ir t.t.
3.Skelbimus į temą siūlau,galite dėti tik gavęs rangą "sharos tiekėjas" Nuotrauka, visi kiti skelbimai nesusiję su "sharos ir IPTV" pardavimu(sat imtuvai,lėkštes ir visos kitos paslaugos)dedami temoje parduodu.
4."Sharos tiekėjas" ranga gali suteikti tik forumo administratorius arba moderatorius.
5.Prieš rašant temoje siūlau,butina perskaityti temą "kainų konkurencija"
6.Dėdami skelbimą butina nurodyti Paketo/tų pavadinimus ir kainas.
7.Nesilaikant,nustatytų paketų kainų,skelbimai bus trinami.Siūlant savo paketus kitose temose,skelbimai bus trinami bei duodamas įspejimas.
8.Draudžiama Forume platinti referalines nuorodas.
9.Pakartotinas nusižengimas,suteiks teisę tik skaityti forumo temas,be teises į PM.
9.Prašome rašyti komentarus temose tik tuo atveju, jei jus domina pasiūlymas. Visi kiti komentarai (pavyzdžiui, pasiūlymo ar kainos kritikavimas, pranešimai kodėl nesudomino pasiūlymas ir pan.) bus Ištrinami.
10.Akcijos gali buti taikomos tik,prieš tai patvirtinus forumo administratoriui arba moderatoriui
11.Kas bandys prekiauti be "rango" Nuotrauka , Nuotrauka visiems laikams.